Nakładki prostujące zęby Invisalign – proces leczenia

Dzięki nakładkom Invisalign leczenie ortodontyczne stało się jeszcze łatwiejsze!

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe leczenie z wykorzystaniem nakładki Invisalign Wołomin, Tłuszcz, Radzymin nakładki prostujące zęby Kobyłka – to główny obszar naszej działalności.

Leczenie wad zgryzu z Invisalign

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu przezroczystych nakładek na zęby (alignerów) w systemie Invisalign można uzyskać świetne rezultaty w krótkim czasie.

Nakładki ortodontyczne Invisalignsą całkowicie przezroczyste, dzięki czemu są także niewidoczne, gdy zostaną założone na zęby. Delikatnie, ale skutecznie zmieniają ich pozycję, pozwalając na uzyskanie optymalnych efektów w korekcji wielu różnych typów wad zgryzu.

Kluczem do sukcesu leczenia z systemem Invisalign jest odpowiednio przygotowany plan leczenia, a także postępowanie pacjenta zgodnie z zaleceniami ortodonty.

Nakładki Invisalign Kobyłka, Radzymin, Wołomin, nakładki prostujące zęby Tłuszcz – zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem leczenia!

1. Konsultacja

Pierwsza wizyta konsultacyjna u ortodonty – podczas niej specjalista określa, czy nakładki Invisalign są dobrym wyborem w leczeniu danej wady zgryzu.

Wykonuje się także dodatkowe badania, w tym prześwietlenia i wyciski zębów pacjenta. Dokumentacja ta jest podstawą do wykonania planu leczenia 3D dla pacjenta.

2. Leczenie

Na kolejnej wizycie pacjent otrzymuje nakładki prostujące zęby – ortodonta wskazuje także, jak należy je stosować. Pacjent powinien nosić nakładki każdego dnia, a także regularnie je wymieniać co 1-2 tygodnie.

Czas leczenia z wykorzystaniem nakładek wynosi od 6 do 18 miesięcy w zależności od wady.

3. Wyniki

Wizyta kontrolna w gabinecie ortodontycznym odbywa się co 6-8 tygodni. Podczas wizyty specjalista monitoruje wyniki leczenia i wydaje pacjentowi kolejne nakładki.

Po zakończeniu leczenia kolejne jest stosowanie aparatu retencyjnego, który ma na celu utrwalenie wyników – utrzymanie zębów w ich prawidłowej pozycji.

Nakładki Invisalign Tłuszcz, Wołomin, Kobyłka, nakładki prostujące zęby Radzymin – gdy masz dodatkowe pytania związane z procesem leczenia, zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie ortodontycznym, podczas której odpowiemy na wszystkie z nich.

Jeśli chodzi o koszty leczenia z użyciem nakładki Invisalign cena ustalana jest indywidualnie na podstawie planu leczenia, w tym liczby nakładek potrzebnych do uzyskania optymalnych efektów.

Nakładki prostujące zęby Wołomin, Tłuszcz, nakładki Invisalign Radzymin, Kobyłka – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!