Gabinet

Gabinet stomatologiczny i pracownia protetyczna z 30 letnim doświadczeniem

Gabinet dr Majewskiej-Kuźnickiej założony został w 1989 roku. Od tego czasu cieszy się zaufaniem pacjentów z Wołomina i okolicznych miejscowości. Leczy pacjentów kolejnych pokoleń, dzieci, młodzież i dorosłych.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt, na którym pracuje zespół wykwalifikowanych dentystów, zapewnia kompleksową ofertę stomatologiczną pacjentom w każdym wieku. Zespół dr Majewskiej-Kuźnickiej leczy schorzenia i choroby występujące w jamie ustnej. Różnorodne specjalizacje lekarzy zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych procedur stomatologicznych, których celem jest leczenie zębów i chorób występujących w obrębie jamy ustnej, a także poprawę wyglądu uzębienia.

Lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje. Uczestniczą regularnie w szkoleniach zawodowych, dzięki czemu korzystają z aktualnej wiedzy oraz nowych technologii.

Wysoko rozwinięte umiejętności zapewniają doskonałe zastosowanie nowych, najlepszych metod leczenia, nowoczesnych i bezpiecznych materiałów oraz sprawdzonych technik zabiegowych wspieranych profesjonalnym sprzętem.

Gabinet jest w pełni wyposażony w narzędzia i urządzenia diagnostyczne i wspierające przeprowadzanie zabiegów: specjalistyczne lasery, urządzenia rentgenodiagnostyki. Atutem gabinetu jest własna pracownia protetyczną.

Do przeprowadzania zabiegów wykorzytujemy laser diodowy SMARTm. To najnowocześniejsze urządzenie medyczne przeznaczone do wykonywania precyzyjnych hemostatycznych nacięć, kontrolowanej koagulacji oraz odparowania tkanki. Zastosowana w nim technologia pozwala ograniczyć stosowanie szwów, skrócić czas zabiegów, a także zapewnić najwyższy komfort przeprowadzanych procedur.