Marta Kuźnicka

Marta Kuźnicka

Marta Kuźnicka

Wybrałam ten zawód ze względu na doświadczenie rodzinne. Jestem drugim pokoleniem w tym zawodzie, praktycznie wychowałam się w gabinecie, od małego ogladając jakie zabiegi wykonuje moja mama.

O mnie

Ukończyłam Uniwersystet Medyczny w Lublinie w 2013 roku. Od początku kariery zawodowej rozwijam się w kierunku ortodoncji. Ukończyłam 2-letnią amerykańską szkołę ortodontyczną, a także odbyłam dwuletni staż pod okiem lekarza ortodonty z kilkudziesięcioletnim stażem.

Moja praktyka koncentruje się na ortodoncji i leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. W dzisiejszych czasach stres jest wszechobecny w naszym życiu, co nie pozostaje bez konsekwencji  dla zębów, mięśni, a także pozostałych struktur narządu żucia. Pacjenci często nie wiążą swoich dolegliwości z zębami i szukają porady u innych specjalistów takich jak neurolog, czy laryngolog. Do dentysty trafiają na samym końcu.

Bruksizm i zaciskanie zębów są na świecie uznawane już jako choroby cywilizacyjne. W swojej praktyce leczę pacjenta, uwzględniając jego zgryz, a także postawę ciała, napięcie mięśniowe, wady wymowy i wiele innych czynników.

Współpracuję również z logopedami, fizjoterapeutami i lekarzami innych specjalizacji.

Wykształcenie

Uniwersystet Medyczny w Lublinie

Specjalizacja

Zajmuję się leczeniem aparatami stałymi, ruchomymi, a także szynami relaksacyjnymi i repozycyjnymi.

Certyfikaty

Godziny przyjęć

Poniedziałki: –

Wtorki: 15:00 – 20:00

Środy: 9:00 – 12:00

Czwartki: –

Piątki: –

Soboty: