Dorota Nadaj

Dorota Nadaj

Dorota Nadaj

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym.

Obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus.

Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu planowania i leczenia ortodontycznego. Odbyłam prestiżowy staż w Zakładzie Ortodoncji Uniwersyteckiego Szpitala w Angers we Francji. Jestem autorką i współautorką licznych publikacji i wystąpień z zakresu ortodoncji w kraju i na świecie, a także jedną z laureatek Warsaw International Congress for Young Scientist, w którym zajęłam drugie miejsce za swoją pracę badawczą nad oceną komfortu psychicznego pacjentów leczonych różnymi rodzajami aparatów stałych.

W 2014 roku moja praca pt. “Dental and orthodontic aspects of myotonic dystrophy type 1” została zaprezentowana na Międzynarodowym Kongresie Chorób Mięśni (19th International Congress of World Muscle Society), gdzie została wyróżniona za oryginalość.

W podejmowaniu decyzji klinicznych i wyborze technik leczenia bazuję na medycynie opartej na faktach.

W Gabinecie Stomatologicznym u Dr Majewskiej-Kuźnickiej zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią estetyczną.

Biegle włada językiem angielskim i francuskim.

Wykształcenie

Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarsko-Dentystyczny

Specjalizacja

Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią estetyczną.

Certyfikaty

Godziny przyjęć

Poniedziałki: –

Wtorki: –

Środy: –

Czwartki: –

Piątki: –

Soboty: 15:00 – 18:00