Opinie

Opinie

Zamieszczone opinie zostały opublikowane w formie oryginalnej.

Bardzo dobry lekarz leczy mnie od dziecka z dobrym podejściem do pacjentów. Mogę polecić z czystym sumieniem.

2017-12-06, Joanna

To, że się zęby łamią i kruszą NIE jest winą lekarza stomatologa, przyczyna tkwi gdzieś indziej, ale nie będę się na ten temat rozpisywać… Ja w wieku 17 lat (mam teraz 68) straciłam CZTERY przednie górne zęby, które wtedy za wszelką cenę chciała uratować BARDZO DOBRA dentystka, na pewno nie straciłam ich z winy stomatologa, ale “z winy” niedoskonałości mojego organizmu…Panią Margarytę Majewską-Kuźnicą CENIĘ za JEJ PROFESJONALIZM, kilka lat temu miałam problem, ząb skazany był na stracenie, natomiast u Pani Majewskiej-Kuźnickiej wystarczyły TRZY wizyty, żeby pozbyć się “problemu”. Jestem JEJ DOZGONNIE WDZIĘCZNA i z CAŁEGO SERCA PACJENTOM POLECAM!!!!!!

 Maria D.

Bolał mnie ząb. Potrzebowałem szybkiej pomocy. Dzwoniłem po wielu lekarzach w okolicy i każdy nie chciał mnie przyjąć, tylko dawał termin za 2 tygodnie (co już jest śmieszne, skoro mnie bolał). Pani doktor przyjęła mnie i rozpoczęła sprawnie leczenie. Jest to bardzo miła osoba. Nie mogę wypowiedzieć się co do samego leczenia, bo dopiero zacząłem, ale mogę ocenić podejście Pani doktor do pacjentów. I to niniejszym czynię. Jest takie jakie powinno być w każdym gabinecie. Lekarz (również stomatolog) ma nieść pomoc, a nie się wykręcać, że nie ma terminów. Taki ktoś, to dla mnie konował.

2015-03-06, Marcin Berdowski

Bardzo polecam panią doktor!!! Miałam do wyleczenia szóstkę i długo z tym zwlekałam, bo od dziecka panicznie boję się dentystów. Doktor Kuźnicka okazała się być tak miła i ciepła, że nawet borowanie nie jest straszne. 😉 Wrócę tam na pewno!! :))

2014-11-12, Justyna

Bardzo profesjonalna opieka. Leczylam zeby w Stanach, ale nikt mi tak ich nie zrobil jak Dr. Majewska. Rowniez moj synek jest zachwycony. Bardzo mila atmosfera w gabinecie powoduje minimum stresu. Polecam.

, Marta

majac 9 lat pierwszy raz leczyłem zeby i dzieki bogu ze trafilem na pania doktor jedna plomba i zabieg lakierowania szkliwa zebow dzis mam29 lat i dopiero po 20 latach musze odwiedzic pania doktor znowu. PROFESINALNA I FACHOWA OBSLUGA goraco polecam tylko pani kuznickiej pozwole dotknac sie do moich zebow .ps jak ktos majac 21 lat niema połowy zebow to nie przez dentyste lecz przez brak dbalosci o nie !!!!!i niema sensu oczerniac porzadnego lekarza ktorych w polsce i tak jest malo

2013-06-15, Marcin

Serdecznie polecam. usługi na bardzo wysokim poziomie. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjentów, zarówno tych starszych jak i młodszych.nigdy nie odmawia pomocy.

2010-07-05

Bardzo polecam
“`
Ocena została zmieniona na “Polecam”. Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
“`

2008-12-03, Krzysiek